urun
Anasayfa
Site Haritası
Üyelik Bilgileri
Sepet
İletişim
 
 
 
 
Müşteri memnuniyeti
Satış sonrası destek
Ücretsiz yeni versiyonlar
Ödeme kolaylıkları
Uzaktan kurulum ve eğitim
Otomatik güncelleme
 
 

Hizmet kalitemizi nasıl buluyorsunuz

 
   

 

 

İnsanların ürünlerinize ilgisinin çekmenin en etkili yollarından birisi ürünlerinizi en güzel şekilde tanıtmaktır. Düşünün! Ürününüzü tek renk bir broşür ile tanıttığınızda mı yoksa renkli selefon kaplamalı katalog halinde tanıttığınızda daha iyi sonuç alırısınız.
 Elbette katalog halinde tanıttığınızda müşterileriniz ürünleriniz ile daha ciddi bir şekilde ilgilenecektir. Web siteleri de aynı şekilde. Son derece güzel renk uyumu içinde, ürünlerin son ayrıntısına kadar bilgiler içeren, müşteri ile etkileşimli bir web sitesi sizi ve ürünlerinizi daha iyi bir konuma getirecektir.
Tasarım konusunda uzman ekibimizle sizlere sadece sizin beğeneceğiniz değil müşterilerinizin de beğeneceği tasarım çözümleri sunuyoruz.
Web sitesi tasarımı
Program ara yüz tasarımı
Firma logo tasarımı
Firma antetli kağıt,zarf, kartvizit,faks şablonu, Ms Word şablonu tasarımı
Broşür,katalog,afiş,davetiye tasarımı
 
İşletmenizin kendisini dünyaya tanıtmasında en etkili yöntem bu zamanda web sitesidir.Güzel tasarlanmış, firmanız ve ürünleriniz hakkında ayrıntılı bilgi içeren bir web sitesi sizi bulunduğunuz konumdan daha iyi bir noktaya getirebilir.

Hosting firmanızın web sitesi dosyalarının internet kullanıcılarının erişmelerini sağlamaya yönelik özel olarak kiralanan web serverlardır. İhsan Bilgisayar firmanızın ihtiyacına göre küçük,orta ve büyük paketlere olmak üzere üç çeşit hosting hizmeti vermektedir.
Firmanız yeni kurulduğundan veya fırsat yada imkan bulamadığınızdan bilgisayarlarınızda kaçak yazılım kullandınız. Fakat artık durumlarınız müsait ve bu yazılımları kullanarak para kazanıyorsunuz. Bu yazılımları lisanslamanız gerekmektedir. Böyle durumlarda firmamız size uygun lisanslama çözümleri sunarak daha kaliteli hizmet sunabilirsiniz. Yada işi riske atıp ertesi vakit gazetelerde veya internette kara listede yayınlanıp hem müşterilerinizin hem de insanların nezdinde itibar kaybedebilirsiniz. Ayrıca yasal cezalarına da maruz kalırsınız.

Eğer hala lisanssız yazılım kullanıyorsanız arayın firmamızı bildirin kullandığınız programları. Sizi uygun koşullarda ve fiyatlarda yazılımlarınızı lisanslı hale getirelim
İletişim çağımızın artık vazgeçilmez araçlarından birisi haline gelmiştir. İlk olarak mektup veya telgrafla başlayan bu teknoloji telefon,radyo,televizyon,internet ile zamanımıza kadar gelmiştir.Özellikle internet zamanımızın yükselen iletişim yöntemidir. Her geçen gün yeni iletişim yöntemlerin eklendiği çağımızda son teknolojiyi yakından takip etmemiz her türlü yönden karlı çıkmamızı sağlayacaktır. br>
Firmamız çağımızın iletişim yöntemlerinden olan VOIP ve SMS ile siz müşterilerimize bu alanda hizmet sunmaktadır.

VOIP internet üzerinden sesli yada görsel video iletimi sağlayan bir teknolojidir. VOIP ile standart telefon hatlarını arayabilir, telefon faturalarını minimize edebilirsiniz. Aynı zamanda VOIP vasıtasıyla bırakın Türkiye’nin bir ucundaki şubelerinizle dünyanın öbür ucundaki şubenizde dahili numaralar çevirerek ücretsiz görüşme yapabilirsiniz. Hatta video konferans bile yapma imkanı bulabilirsiniz.

SMS ise şuanda kullanımda olan ve hala git gide değeri artan bir iletişim çözümüdür. SMS GSM telefonlarına yapılan sesli aramadan farklı olarak metinsel mesaj gönderme şeklinde olmaktadır. SMS vasıyasıyla müşterilerinize ürün yada kampanya duyurları yapabilirsiniz. Son derece kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu yöntem ile aynı anda yüzbinlerce kişiye SMS gönderme imkanı bulabilirsiniz.

Tüm bu konularda firmamızı arayın size bu hizmetlerden yararlanmanın yollarını açalım.
 
 
   
   
Yeni ürünümüz hazır köy portalı için tıklayınız

Uzak masaüstü programı için tıklayınız

2005 © Telif Hakkı İhsan Bilgisayar Yazılım. Tüm Hakları Saklıdır.