urun
Anasayfa
Site Haritası
Üyelik Bilgileri
Sepet
İletişim
 
 
 
 
Müşteri memnuniyeti
Satış sonrası destek
Ücretsiz yeni versiyonlar
Ödeme kolaylıkları
Uzaktan kurulum ve eğitim
Otomatik güncelleme
 
 

Hizmet kalitemizi nasıl buluyorsunuz

 
   

 

 
İhsan Bilgisayar Yazılım Ocak 2005 yılında kurulmuş olup başlangıçta yazılım sektöründe daha sonraları donanım, hosting, web tasarımı ve iletişim sektöründe de hizmet vermeye başlamıştır. Her geçen gün müşteri potansiyeli artan firmamız müşteri memnuniyeti için çağın her teknolojisi ile müşterilere hizmet vermeye devam etmektedir.
Firmamız ilk olarak trafik tescil büro amirliklerine yönelik ruhsat yazma ve kayıt tutma programı geliştirdi. Daha sonra bu programı geliştirerek trafik müşavirlerinin de kullanımına sundu ve ismini Trafik Tescil koydu. Kısa zamanda İstanbul'daki trafik tescil büroları ve trafik müşavirleri tarafından büyük çapta talep gördü. Zamanla program entegre modüller eklenerek zenginleştirildi. Trafik Tescil halen tüm Türkiye’de kullanılmakta ve her geçen gün değeri artmaktadır.
Trafik Tescil’in İstanbul’da kullanımı git gide artarken benzer bir programın ehliyet içinde üretilmesi istenildi. Kısa zamanda ehliyet yazdırmaya ve kayıt tutmaya yönelik kapsamlı bir program üretildi ve ismi Trafik Ehliyet konuldu. Bu program 15 günde verilen ehliyetleri 1 günde verilir hale getirdi ve 2 yılda neredeyse tüm Türkiye deki bütün il ve ilçelerde kullanılmaya başlandı..
Yazılım sektöründe lisansı firmamıza ait bu iki yazılım ile devam etmekteyiz. Bunların dışında benzer bir proje de emniyetler de silah ruhsat büroları için de geliştirdik.
2008 yılında firmamız köy ve dernekler için hazır wep sitesi projesi geliştirdi ve Türkiye çapındaki bazı köy derneklerinin kullanımına sundu. Şuan da bu projeyi köy derneklerinden çıkarıp her kurumun kullanabileceği bir yapıya dönüştürmeye çalışmaktayız ve www.hazirportal.com sitesi üzerinden geliştirmeye devam etmekteyiz.

 
 

Yeni ürünümüz hazır köy portalı için tıklayınız

Uzak masaüstü programı için tıklayınız

2005 © Telif Hakkı İhsan Bilgisayar Yazılım. Tüm Hakları Saklıdır.