urun
Anasayfa
Site Haritası
Üyelik Bilgileri
Sepet
İletişim
 
 
 
 
 
Müşteri memnuniyeti
Satış sonrası destek
Ücretsiz yeni versiyonlar
Ödeme kolaylıkları
Uzaktan kurulum ve eğitim
Otomatik güncelleme
 
 

Hizmet kalitemizi nasıl buluyorsunuz

   

 

 
Trafik Tescil
Trafik Tescil programı trafik müşavirleri ve trafik tescil büroları için geliştirilmiş piyasada bulunan en kapsamlı sektörel programdır. Kısa zamanda büyük çapta talep görmüş ve bu trendi hala devam etmektedir.
 
 
Trafik Ehliyet
Trafik Ehliyet Sürücü kursu programı ile sürücü kursu müracaat formu basabilir. öğrenci kayıtlarını tutabilirsiniz.
Microsoft Ürünleri
Dünyadaki en büyük yazılım firması olan Microsoft’un MS Windows, MS Office gibi ürünlerini firmamız kanalıyla temin edebilirsiniz.
   
 
 
Adobe Ürünleri

Başta grafik tasarım konusunda olmak üzere Photoshop, Flash, Dreamweaver, Freehand gibi yazılımları firmamız vasıtasıyla temin edebilirsiniz.

 
   

Çocuklara Yönelik Setler

3 yaşından 14 yaşına kadar çocukları kapsayan bu eğitim CDleriyle çocuklarınız hem eğlenecek hem de öğrenecek. Derslerine yardımcı setler çocukların okullarında daha başarılı olmasını sağlayacaktır.
   
 
 
Görsel Anlatımlı Eğitim
Bazı popüler programları öğrenmek istiyorsunuz. Bu cdler vasıtasıyla kursa gitmeden bir uzman olabilirsiniz. Ekran görüntülü ve uygulamalı bu setler vasıtasıyla çok kolay bir şekilde kendinizi eğitebilirsiniz.
   

Masaüstü Bilgisayarlar

Crea’nın en teknolojik bilgisayarlarını firmamız kanalıyla uygun şartlarda sahip olabilirsiniz. Crea Bilgisayar ürünlerinde yerinde garanti vererek müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.
   
 
 

Diğer Ürün Grupları

Crea’ nın masaüstü bilgisayardan, dizüstü bilgisayara, LCD monitörden LCD televizyona ve MP3-MP4 çalıcılara kadar son teknolojik ürünlerini firmamız vasıtasıyla temin edebilirsiniz.
   
 
   
   
Yeni ürünümüz hazır köy portalı için tıklayınız

Uzak masaüstü programı için tıklayınız

2005 © Telif Hakkı İhsan Bilgisayar Yazılım. Tüm Hakları Saklıdır.